KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Jaka przyszłość czeka Bitcoina? Jakie są przewidywania na rok 2019 dla BTC?

2 min read

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rok 2019 będzie rokiem przełomowym dla kryptowalut. W 2019 roku Bitcoin powinien nie tylko wrócić do swoich najwyższych notowań, ale – być może – nawet je przewyższyć. Zdaniem Sonny’ego Sigh’a, dyrektora sprzedaży dostawcy bitcoinowych płatności BitPay, projekty organizujące zbiórki (ICO) będą miały zdecydowanie trudniej. Wspomina o tym w jednym z wywiadów dla Bloomberg. Sigh przyznaje również, że rynek kryptowalut stoi u progu przełomu, ponieważ zaangażowanie inwestorów instytucjonalnych będzie niosło ze sobą ogromne zmiany.

Jaka przyszłość czeka Bitcoina? Jakie są przewidywania na rok 2019 dla BTC?

W roku 2019 doczekamy się nowych produktów opartych o Bitcoina, Square wdroży płatności BTC dla przedsiębiorćów i być może będziemy świadkami prawdziwej adopcji kryptowalut, na którą wszyscy bardzo liczymy. Ceny skoczą w górę, a technologia Blockchain posunie się zdecydowanie do przodu.
Projekty ICO przestaną odnosić sukces – głównie za sprawą oszustw, wyłudzeń i gwałtownego spadku notowań (mowa o cenach w trakcie ICO i po ICO) – tego typu rozwiązania tracą na popularności z miesiąca na miesiąc.

Jaka przyszłość czeka Bitcoina w 2019 roku? Jakie są przewidywania?
Sigh przyznaje, że altcoiny nie będą dłużej podążać za Bitcoinem, bo inwestorzy instytucjonalni nie są zainteresowani pozostałymi kryptowalutami. Nie jestem w stanie się z tym zgodzić – zgadzam się, że adopcja Bitcoina nastąpi zdecydowanie szybciej ze względu na jego popularność i dominację, jednakże uważam, że z czasem pociągnie to za sobą również adopcję czołowych altcoinów. Dlaczego? Inwestorzy będą śledzić alternatywne rozwiązania, pomysły i projekty – z czasem zaczną interesować się poszczególnymi altcoinami ze względu na różnice pomiędy nimi a Bitcoinem. 
Jak wiemy – większość altcoinów ma na obecną chwilę przewagę technologiczną nad Bitcoinem. Na razie większość inwestorów skupia się na zarobku. Na technologię zapewne przyjdzie jeszcze czas. 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.