KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Kryptowaluta Lisk: Prognozy, kurs, notowania

2 min read
Lisk jest alternatywną opcją dla Ethereum. Jeżeli wiesz, czym jest Ethereum, to nie musisz dalej czytać. Platforma pozwala na tworzenie aplikacji przy pomocy popularnego języka JavaScript – rzecz jasna na Blockchainie. 

Lisk jest określana jako modularna kryptowaluta – za jej pomocą można modyfikować i tworzyć zupełnie nowe funkcje. Projekt rozwiązuje również znany z Bitcoina projekt skalowości – jak w przypadku większości nowoczesnych kryptowalut, możliwości Liska dalece wykraczają poza możliwości BTC.

Kryptowaluta Lisk: Prognozy, kurs, notowania


Kryptowaluta Lisk: Jakie są prognozy, kurs i notowania?

Sukcesem Liska jest bez wątpienia pojawienie się na dużej ilości giełd. Nie mam wątpliwości, że inwestorzy docenią ten projekt, a cena wzrośnie kilkukrotnie. Warto dodać, że „Lisków” jest tylko nieco ponad 128 milionów – daje to niewątpliwie nadzieje zwykłym inwestorom, którzy doceniają rozwiązania technologiczne oferowane przez tę kryptowalutę.
Lisk z powodzeniem utrzymuje się w TOP 50 kryptowalut i sądzę, że zbyt szybko nie ulegnie to zmianie – to wciąż jeden z bardziej zaawansowanych projektów, do tego na tyle rozpoznawalny i stabilny, że może stanowić całkiem atrakcyjną inwestycję. Osobiście bardzo wierzę w alternatywne dla Ethereum rozwiązania – wierzę w przyszły sukces projektów pozwalających tworzyć coś z niczego.
Uważam, że obecne notowania (1,46$) są mocno zaniżone i w ciągu dwóch lat możemy spodziewać się wzrostu cen Liska nawet do 100$ za sztukę. Pamiętajcie jedynie, że nie namawiam Was do inwestycji, bo inwestowanie w kryptowlauty zawsze wiąże się z dużym ryzykiem.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.