KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Przyszłość technologii Blockchain: Branża motoryzacyjna

1 min read
Producenci coraz częściej rozmawiają i skłaniają się ku Blockchainowi. Volkswagen i Porsche już teraz wykorzystują rozwiązania oparte o tę technologię – wszystko wskazuje na to, że prędko z tych rozwiązań nie zrezygnują.
Przyszłość technologii Blockchain: Branża samochodowa

Przyszłość technologii Blockchain: Branża motoryzacyjna

W sieci pojawiają się ostatnio coraz to nowe informacje na temat przyszłości Bitcoina i pozostałych kryptowalut. Według raportu IBM aż 95% producentów branżowych widzi potencjał w tej technologii – możemy się zatem spodziewać sporych inwestycji w Blockchain, które powinny zdecydowanie ożywić rynek. Wstępne przewidywania są takie, że do 2021 roku ta technologia wejdzie do praktycznego użytku i być może będziemy świadkami rewolucji, która ma nadejść – pamiętamy bowiem czasy, kiedy kryptowaluty były jedynie – w praktycznym tego słowa znaczeniu znaczeniu – cyfrowymi walutami.
Brak niestety rzetelnych informacji odnośnie możliwości wykorzystania technologii Blockchain w branży motoryzacyjnej. Sądzę, że w niedługim czasie wszystko powinno się wyjaśnić. Być może w 2019 roku nie powstaną jeszcze projekty branżowe, ale głęboko wierzę, że same rozważania i spekulacje odnośnie nowych zastosowań tej technologii, staną się „zapalnikiem” na drodze do światowej adopcji.
Być może potencjalna przewaga Volkswagena i Porsche nad konkurencją przyczyni się do adopcji w tym sektorze.
Jakie są Wasze opinie?
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.