KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Tradycyjni inwestorzy coraz bardziej zainteresowani rynkiem BTC!

1 min read

Sporo się wydarzyło w świecie kryptowalut w przeciągu ostatnich kilku dni. Nie chcę jednak pisać o tym, co możecie wyczytać na większości portali technologicznych. Postaram się pokrótce wyjaśnić, co rzeczywiście aktualnie dzieje się na rynku. 
Główną informacją, którą chcę przekazać są dobre wieści na temat Bitcoina – coraz więcej tradycyjnych inwestorów rozważa inwestycje w kryptowaluty. Dowodem na to jest chociażby rosnąca sprzedaż funduszy oferowanych przez Coinbase – jedną z największych giełd kryptowalutowych na świecie.

Tradycyjni inwestorzy zainteresowani Bitcoinem i kryptowalutami!

Tradycyjni inwestorzy coraz bardziej zainteresowani rynkiem BTC! 

Pod koniec listopada Coinbase rozpoczął handel OTC dla klientów instytucjonalnych. Głównym powodem okazuje się rosnące zapotrzebowanie na handel kryptowalutami. Giełda oferuje zatem nie tylko biznes stricte giełdowy, ale i pozagiełdowy – jest to niewątpliwie dobra wiadomość dla klientów, a także całego rynku kryptowalutowego.
Istnieje możliwość, że kryzys, jakiego jesteśmy świadkami, powoli dobiega końca. W związku z zainteresowaniem tradycyjnych inwestorów, możemy być wkrótce również świadkami przełomu, który zapoczątkuje adopcję technologii Blockchain na skalę globalną.

Co o tym sądzicie? 
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.