KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Cryptopia: Giełda kryptowalut zhakowana!

1 min read
14 stycznia Cryptopia padła ofiarą ataku hakerskiego. Dla niewtajemniczonych – mowa o jednej z mniejszych giełd kryptowalutowych, której dzienny obrót wynosi około miliona dolarów. Jak na razie nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na ten temat. Zdaniem nowozelandzkiej giełdy są to znaczące straty – wynoszą najprawdopodobniej około kilku milionów dolarów.

O całym zajściu została poinformowana między innymi policja, a także organy ścigania zajmujące się cyberprzestępczością. Śledztwo jak na razie jest w fazie początkowej, dlatego wciąż tak niewiele wiadomo.

Cryptopia: Giełda kryptowalut zhakowana! Pierwszy hakerski atak kryptowalutowy w 2019 roku! 


Pierwszy w 2019 roku atak hakerów na giełdę kryptowalut!

Jeden z tweetów Cryptopii:
Yesterday 14th January 2019, the Cryptopia Exchange suffered a security breach which resulted in significant losses. Once identified by staff, the exchange was put into maintenance while we assessed damages. 

Jest to pierwszy kryptowalutowy atak hakerski w 2019 roku. 
Z tego, co wiemy, skradziono m.in. około 20,000 ETH. Miejmy nadzieję, że sprawa szybko się rozwiąże i giełda na nowo zacznie funkcjonować. Rok ubiegły pokazał, że Cryptopia jest jednym z bardziej lubianych przez inwestorów miejsc tradingowych – oczywiście mam na myśli tych, którzy są zainteresowani altcoinami o małej kapitalizacji rynowej.

Osobiście przestrzegam przed trzymaniem kryptowalut na giełdach.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.