KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Electroneum – czym jest ta kryptowaluta? Opis, kopanie ETN i najnowsze informacje

2 min read

Electroneum, czyli brytyjska kryptowaluta, która rozwija się szybciej niż pozostałe. Nie są to puste słowa. Jeżeli ktoś obserwuje zmiany na rynku i zwraca uwagę na szczegóły, to wie, że ilość użytkowników Electroneum rośnie szybciej niż społeczność Instagrama czy Twittera i nie są to puste liczby. Profile społecznościowe związane z tym projektem są wyjątkowo aktywne, ilość odsłon oficjalnej strony można w łatwy sposób sprawdzić za pomocą rankingu Alexa. Co sprawia, że Electroneum staje się tak popularną kryptowalutą?

Electroneum – czym jest ta kryptowaluta? Opis, kopanie ETN i najnowsze informacje

Przede wszystkim główny cel, jaki ETN przed sobą stawia: masowa adopcja. Electroneum nie opłaca się kopać za pomocą komputerów czy koparek. Więcej wykopiemy za pomocą symulowanego miningu. Pobieramy aplikację (która dodatkowo pełni też funkcję portfela) i klikamy „start mining”. Cała tajemnica. Dziennie kopiemy minimum 10 ETN, a to dlatego, że jest to jedynie symulacja. Aplikacja nie wykorzystuje mocy obliczeniowej smartfona, nie czerpie baterii i jest świetną opcją na przychód pasywny.

Electroneum - jak kopać Electroneum? Opis kryptowaluty i najnowsze informacje
Z myślą o społecznościach z biedniejszych regionów, Electroneum pracuje obecnie nad kopaniem w chmurze, które w przyszłości zastąpi obecny miner. W przyszłości nie będziemy musieli nawet pozostawiać aplikacji włączonej, by kopać. Wystarczy, że włączymy ją raz na tydzień. Takie rozwiązanie zostanie przygotowane z myślą o tych, których nie stać na używanie internetu 24/7.
Jakby tego było mało – kryptowaluta została zaopatrzona w ciekawe rozwiązanie tzw. transakcji natychmiastowych, jest w pełni zgodna z KYC i umożliwia łatwe, niewymagające żadnej wiedzy technicznej wdrożenie płatności ETN do swojego sklepu. Wszystko to daje ogromne możliwości – społeczność rozrasta się w zastraszającym tempie za sprawą przychodu pasywnego, jakie Electroneum oferuje, druga sprawa to szereg innowacji ułatwiających zawieranie umów partnerskich. Jak wiemy, sieci komórkowe wymagają KYC, więc Electroneum jest na dobrej drodze do nawiązania takich umów z największymi sieciami komórkowymi na świecie – jest to bowiem pierwsza na świecie kryptowaluta, która KYC może uznać za „odhaczone”.
Na koniec – jeżeli właśnie zaczynasz swoją przygodę z Electroneum, to w pierwszej kolejności musisz zainstalować aplikację „Electroneum” z Google Play. Po zarejestrowaniu się na electroneum.com (lub za pomocą aplikacji), zaloguj się i wybierz „More options”. Kliknij „Referral program” i wpisz kod „BC779D”. Electroneum posiada program polecający, który zapewnia „bonus” zarówno polecającemu i polecanemu – o ile obaj są aktywnymi użytkownikami. Będzie mi zatem miło, jeżeli użyjesz mojego kodu – nigdy nie wyłączam aplikacji.
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.