KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Ethereum detronizuje XRP i zajmuje drugą pozycję na coinmarketcap.com!

1 min read
Notowania Ethereum w ciągu ostatniej doby rosną o ponad 8% – kryptowaluta po wielu miesiącach wraca na drugą pozycję, jeżeli chodzi o kapitalizację rynku. 
Nowy rok dla Ethereum zaczął się całkiem nieźle. Dokładnie rok temu cena ETH przekraczała 860$ (przy kapitalizacji rzędu 84 miliardów dolarów) – dziś kapitalizacja wynosi nieco ponad 15 miliardów dolarów, a cena sięga 150 dolarów za sztukę. Przypomnijmy, że jeszcze miesiąc temu inwestorzy mogli nabyć Ethereum za jedyne 90 dolarów, zatem traderzy już teraz mogą odnotować solidne zwroty. 
Ethereum detronizuje XRP i wraca na drugą pozycję na coinmarketcap.com!

Ethereum detronizuje XRP i zajmuje drugą pozycją na coinmarketcap.com!

Po roku ETH odzyskało swoją dawną pozycję, detronizując XRP – czy miano czołowego altcoina należy się właśnie tej kryptowalucie? Jeżeli zapytacie mnie o zdanie, to odpowiem, że Ethereum zasługuje na to miano dużo bardziej niż scentralizowany Ripple.

Nadmienię, że w 2019 roku Ethereum czeka wiele technologicznych usprawnień, więc rywalizacja na rynku kryptowalut może być naprawdę zawzięta. Jednym z nich jest hard fork „Constantinople” przewidziany na 16 stycznia. Ethereum może w niedługim czasie umocnić swoją pozycję jeszcze bardziej – być może będziemy też świadkami wdrożenia plazmy i premier kilku popularnych dAppsów opartych na Ethereum.

Czy ETH ma szansę powrócić do swoich najwyższych notowań? Czas pokaże.
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.