KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Jak i gdzie najlepiej i najbezpieczniej kupić kryptowaluty?

2 min read

Do mojej skrzynki odbiorczej trafia bardzo wiele pytań odnośnie tego jak i gdzie najlepiej (i najbezpieczniej) kupić kryptowaluty. Odpowiedź jest prosta – dobrej odpowiedzi nie ma. Przede wszystkim powinieneś pamiętać, by „porcjować” większe kwoty i nie wpłacać na giełdę od razu całej sumy (jeżeli inwestujesz sporo), ponieważ zawsze istnieje minimalne ryzyko, że akurat w tym momencie stanie się coś złego – pomylisz adres portfela lub ktoś zhackuje giełdę – co wbrew pozorom jest możliwe. Ostatni przykład Cryptopii tylko mnie w tym utwierdził. Istnieją jednak opcje optymalne i możliwie najlepsze.

Jak i gdzie najlepiej i najbezpieczniej kupić kryptowaluty?

Jak i gdzie kupić kryptowaluty?

Nigdy, ale to nigdy nie przechowuj swoich kryptowalut na giełdzie – giełdy służą jedynie do zakupu i sprzedaży. Nie są to portfele i miej to na uwadze. Portfele możesz przeważnie pobierać ze strony powiązanej z daną kryptowalutą. Najlepsze oczywiście są portfele offline.
No dobrze, przejdźmy do konkretów. Giełd jest naprawdę bardzo dużo, aczkolwiek jedną z tych, z którymi nigdy nie miałem problemu jest bez wątpienia Binance. Giełda ma dobrą reputację, dobry i szybko reagujący na niepokojące sytuacje team, a także solidny obrót. Jest to najprężniej rozwijająca się giełda kryptowalut ostatnich lat – duży obrót (tzw. volume) pozwoli Ci szybko zakupić lub upłynnić kryptowaluty po aktualnym i nieprzekłamanym kursie. 
Kolejną ważną rzeczą jest ilość altcoinów, które możesz na Binance kupić – jest ona naprawdę pokaźna i są to przeważnie solidne projekty. Niektórzy twierdzą, że jak projekt wchodzi na Binance, to jego sukces jest murowany – nie do końca się zgadzam, ale owszem, sporo w tym prawdy. Wejście na Binance wiąże się z pewnego rodzaju prestiżem i furtką, która ten sukces ułatwia. 
Minusem tutaj będą względnie wysokie prowizje – nie są to prowizje, które sprawią, że stracisz na nich setki dolarów, ale są względnie wysokie (w porównaniu z niektórymi mniejszymi giełdami). Wyjątkiem będzie NEO czy GAS – tutaj prowizji przy wypłacaniu nie płacimy.
Tak czy inaczej – warto. Binance uważam za najlepszą i najbezpieczniejszą giełdę kryptowalut na świecie. Chyba nie tylko ja, sądząc jej rozwoju i reputacji.

Jak kupić kryptowaluty na giełdzie Binance?

– Przelej dowolną kryptowalutę lub walutę fiat za pomocą opcji „Funds”-„Deposits”
– Kup lub sprzedaj
– Wypłać za pomocą opcji „Funds”-„Withdrawals” na adres swojego portfela
Proste, prawda?
Nie ma w tym żadnej filozofii. Sama obsługa giełdy jest równie skomplikowana, co obsługa Facebooka. Oczywiście nie polecam początkującym tradingu krótkoterminowego. Jeżeli jednak chcesz mieć kryptowaluty w swoim finansowym portfolio, a jesteś przezorny i cenisz sobie jakość, to Binance jest – według mnie – najlepszą możliwą opcją. 
Polecamy: Co to jest Binance Pay?
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.