KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Aave (LEND) – co to jest? Opis i recenzja tokena/projektu kryptowalutowego

2 min read

Aave (LEND) to jedyna w swoim rodzaju platforma pożyczkowa P2P – ma na celu kojarzenie dwóch stron transakcji. Łączy ona pożyczkodawców i pożyczkobiorców za pomocą smart kontraktów opartych na Ethereum. Sprawa jest bardzo prosta!

Aave (LEND) – co to jest? Opis i recenzja tokena/projektu kryptowalutowego

Aave (LEND) - co to jest? Opis i recenzja tokena/projektu kryptowalutowego
Za pomocą platformy możemy zaciągnąć pożyczkę w ETH lub LEND na określonych wcześniej warunkach. Zabezpieczeniem takiej pożyczki mogą być niemalże wszystkie tokeny ERC-20, a sam proces przebiega bardzo intuicyjnie, więc nie powinniście mieć z nim żadnych problemów – wystarczy, że pobierzecie specjalną aplikację portfelową.

Można by zatem rzec, iż Aave (LEND) jest tokenem użytkowym, wykorzystywanym w przypadku spłacania czy udzielania pożyczek na platformie. Plusów takiego rozwiązania jest kilka: nie musimy korzystać z usług banków, osób trzecich, trudzić się biurokracją, oczekiwaniem na decyzję czy weryfikację dokumentów. Proces ten jest bardzo uproszczony i rozwiązuje podstawowe problemy przy zawieraniu tego rodzaju umów.
Czy Aave (LEND) ma szansę powodzenia? Ilu ludzi, tyle pożyczek. Wydaje nam się, że tak! Pytanie tylko, czy osoby zainteresowane pożyczkami są w stanie zaufać technologii blockchain? Bardzo możliwe, że Aave (LEND) odniesie sukces głównie wśród entuzjastów tejże technologii. Tak czy inaczej, Aave (LEND) wydaje się projektem solidnym i dopracowanym. Końcową ocenę pozostawiamy Wam i już teraz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami  Aave (LEND) na oficjalnej stronie projektu.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.