KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Axion Hex2T (HEX) – co to jest? Opis i recenzja kryptowaluty! Pogromca Bitcoina?

2 min read
Na Waszą prośbę postanowiliśmy napisać o Axion Hex2T – o tym projekcie mówi się ostatnio bardzo dużo. Zadbajmy jednak o detale. Axion to kryptowaluta, którą użytkownicy posiadający Hex2T (HEX) dostają w stosunku 1:1 zupełnie za darmo. Docelowo mówimy o projekcie, który rozwiązuje problemy, z którymi boryka się Bitcoin – BTC stanowi aktualnie wartość samą w sobie. Kosztem wartości użytkowej – niska skalowalność czy szybkość sprawiają, iż Bitcoin technicznie nie jest przygotowany na masową adopcję, zupełnie jak Ethereum. Axion rozwiązuje te problemy, w związku z czym ostatnio jest na językach wszystkich portali kryptowalutowych.

Axion Hex2T (HEX) – co to jest? Opis i recenzja kryptowaluty! Pogromca Bitcoina?

Axion Hex2T (HEX) - co to jest? Opis i recenzja kryptowaluty! Pogromca Bitcoina?
Axion ma zagwarantować inwestorom stałe i niezwykle korzystne zwroty z inwestycji. Jak to będzie wyglądać w praktyce? Inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup Axion i zamrożą czasowo swoją inwestycję w projekt, otrzymają stosowne wynagrodzenia na poziomie 8%.
Produkt wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów czy inwestorów bankowych – czy w dzisiejszych czasach któryś z banków oferuje stabilne inwestycje ze stopą zwrotu na poziomie 8%? Otóż nie. Dzieje się tak, ponieważ zwroty w bankach zależą w dużej mierze od depozytów – z tego właśnie względu próżno szukać pozbawionych ryzyka opcji inwestycyjnych, które oferowałyby tak wysokie zwroty. Warto nadmienić, że 8% to minimalna stopa zwrotu, jakiej inwestorzy mogą się spodziewać w przypadku Axion.
Axion to projekt bazujący na wcześniejszym HEX – posiadacze tychże tokenów otrzymają Axion w stosunku 1:1, a całkowita ilość tokenów w obiegu nigdy nie przekroczy 10 milionów sztuk. Fakt, iż mówimy o kryptowalucie pozbawionej niedoskonałości Bitcoina i oferującej zwroty większe niż konkurencja, sprawia że Axion to projekt niezwykle przyszłościowy. Tym bardziej, że użytkownicy mają szansę kupić tokeny jeszcze przed inwestorami mainstreamowymi!
Biorąc pod uwagę newsy na przestrzeni ostatnich tygodni – hype na Axion jest bardzo duży. Mówimy tutaj o nowym, ale i zarazem najbardziej wyczekiwanym projektem kryptowalutowym ostatnich miesięcy. Z pewnością to jedna z ostatnich okazji do tego, by się nim zainteresować – nie spodziewamy się, by Axion na długo pozostał w cieniu kryptowalut z czołówki Coinmarketcap.
Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.