KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Nasz blog o kryptowalutach: Podsumowanie roku 2020

3 min read

Postanowiliśmy pokusić się o małe podsumowanie naszej działalności. Jak wiecie, naszą misją jest przede wszystkim uświadamianie polskich inwestorów, czym jest technologia blockchain – z tego właśnie względu opisujemy i recenzujemy kolejne projekty kryptowalutowe. Staramy się, by jakość naszych wpisów rosła z każdym kolejnym miesiącem, choć – nie ukrywamy – dbamy także o zwięzłość postów.
Szczegółowych informacji na temat poszczególnych projektów możecie dowiedzieć się z ich oficjalnych stron – My jesteśmy opozycją w stosunku do blogów o kryptowalutach, które serwują te wszystkie detale. Wiedza, którą służymy powinna być przystępna dla zwykłego entuzjasty technologii blockchain. Zwracamy uwagę na projekty niszowe – takie, w które warto inwestować. W ich przypadku często nie ma zbyt wielu polskojęzycznych artykułów – takie podstawy mogą okazać się kluczowe dla niektórych czytelników.

Nasz blog o kryptowalutach: Podsumowanie roku 2020

Nasz blog o kryptowalutach: Podsumowanie roku 2020

Rok 2020 przyniósł dużo dobrego. Przede wszystkim przekroczyliśmy magiczną barierę stu wpisów. Drugą istotną kwestią była solidna inwestycja w pozycjonowanie bloga. Dzięki temu mogliśmy się przebić odrobinę wyżej w wynikach wyszukiwania i przygotować na kolejny rok naszej działalności.
To nie wszystko. W przeciągu roku otrzymaliśmy mnóstwo zapytań o współpracę – bardzo nas to cieszy. Jesteśmy otwarci na każdą jej formę, dlatego niczego nie narzucamy. Zawsze chętnie „wysłuchujemy” wszystkich propozycji. Pewnie zastanawiacie się, które z naszych postów były postami sponsorowanymi? Otóż, ani jeden. Ostatecznie nie dogadaliśmy się z żadną z tych firm. Reklama zawsze ma swoją cenę – sami w nią inwestujemy. Wiemy, że w świecie e-biznesu nie ma nic za darmo. Oczywiście zawsze proponujemy uczciwe stawki i da się z nami dogadać.

Jeśli jednak macie wątpliwości – nie tylko pieniądze się liczą. Nie wspieramy projektów, które nie są w pełni transparentne. Jeżeli nie wierzymy w misję danej giełdy czy kryptowaluty, to również nie podejmujemy takiej współpracy. Chodzi przede wszystkim o to, by nie wystawiać fałszywych opinii i nie wprowadzać naszych czytelników w błąd.
Rok 2020 to także rok zmian, jeśli chodzi o wygląd naszego bloga o kryptowalutach – wdrożyliśmy zupełnie nowy szablon, który funkcjonuje bez zarzutu. Dzięki temu nasza działalność sprawia wrażenie profesjonalnej, a sama lektura powinna czytelnikowi sprawiać przyjemność.
Co z planami na kolejny rok? W dalszym ciągu będziemy dostarczac Wam rzetelnej wiedzy o kryptowalutach i giełdach. Chcemy możliwie najobiektywniej recenzować kolejne projekty, służyć pomocą, wskazówkami i poradami odnośnie branży blockchain. Mamy nadzieję, że rok 2021 przyniesie nam kolejne sukcesy – nasz zespół zadba o to, byście pozostawali na bieżąco ze wszystkimi projektami. Naszym podstawowym założeniem będzie wyłapywanie „perełek” o małej kapitalizacji rynkowej – z pewnością znajdziecie tutaj mnóstwo treści niedostępnej nigdzie indziej!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.