KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Mentoring Krypto | Kurs | Kryptolab

4 min read
Mentoring krypto | Mentoring Phil Konieczny | Mentoring Kryptolab

Mentoring krypto | Mentoring Phil Konieczny | Mentoring Kryptolab

Mentoring Krypto | Kurs | Kryptolab

Rynek kryptowalut się obudził – w końcu mamy wzrosty. Kursy i mentoringi kryptowalutowe cieszą się z tego powodu coraz to większym zainteresowaniem – również i w Polsce. Głównie za sprawą Phila Koniecznego i jego mentoringu, który przyciąga mnóstwo osób – niektórych jednak zniechęcają ceny. Wcale się temu nie dziwimy, gdyż nie każdy niedzielny inwestor wchodzi na rynek kryptowalut na tyle dużymi kwotami, by rozważać zakup drogiego kursu mentoringowego.


Mentoring krypto | Mentoring Phil Konieczny | Mentoring Kryptolab

Kryptolab – Mentoring – Uzyskaj dostęp do portfolio TUTAJ

Wiele osób szuka tańszych alternatyw – z tego miejsca należałoby Was przestrzec. Kursy i mentoringi kryptowalutowe to bowiem prawdziwa okazja dla oszustów, którzy usiłują dorobić się Waszym kosztem. Właśnie z tego względu postanowiliśmy nie oferować takich usług. Uważamy, że nikt tak do końca nie wie, na której kryptowalucie zarobi się najwięcej. O ile doświadczenie na rynku sprawia, że możemy w jakimś stopniu to prawdopodobieństwo zmaksymalizować, o tyle oszustów nadal nie brakuje.

Mentoring i kurs – Phil Konieczny czy Kryptolab?

Pytacie o kurs i mentoring kryptowalutowy od Kryptolab. Głównie za sprawą wspomnianego szukania tańszej alternatywy dla tego, co oferuje Phil Konieczny. Niestety, uważamy, że wiedza o inwestowaniu powinna być darmowa, w związku z czym takich usług nie świadczymy. Zainteresowani mogą liczyć na wgląd do portfolio Kryptolab. W tym także i do bieżących ruchów inwestora oraz list nowych/nadchodzących projektów kryptowalutowych, o których warto byłoby poczytać lub śledzić. Nie jest to mentoring czy kurs w stylu: kup to lub tamto. Bardziej informacje o tym, co inwestor sam osobiście robi, a decyzja o tym czy i jak to wykorzystacie, należy do Was. Takie podejście buduje zaufanie wobec widzów kanału Kryptolab. Daje ono pewność, że twórca nie ma w tym żadnego ukrytego interesu. Tak więc nie ma tu wciskania swoich autorskich tokenów czy inicjatyw kolegów. Brakuje także contentu sponsorowanego, a wszystko to za kwotę rzędu 1000 złotych.

Czy warto wykupić mentoring krypto?

Czy warto? To zależy, czego oczekujecie. Jeżeli interesuje Was wgląd w solidne portfolio i uważacie, że warto zaufać prowadzącemu kanał Kryptolab (na podstawie filmów, które oglądacie na kanale), to jak najbardziej. Wtedy warto skorzystać z doświadczenia kogoś, kto zaczynał od zera i dorobił się dużych pieniędzy, działając na rynku od 10 lat. Jest to również osoba o wykształceniu i doświadczeniu zawodowym stricte związanym z branżą blockchainową. Jak wspomniałem – nie znajdziecie tam porad i prowadzenia za rączkę. To buduje transparentność, ale i sprawia, że większość zdecyduje się na kursy i mentoringi od naciągaczy, wciskających konkretne, najczęściej scamerskie projekty.

Mentoring Kryptolab

Mentoring Kryptolab to tak naprawdę nie mentoring. Wspierasz kanał na poziomie 4 (opcja dostępna pod każdym filmem i na stronie kanału) i w zamian dostajesz dostęp do list altcoinów z potencjałem, nowych projektów, na które warto zwrócić uwagę i wgląd w portfolio. Wszystko to za cenę rzędu 1000zł, gdzie mentoring Phila Koniecznego to już wydatek rzędu 8000zł. U Phila płacimy jednorazowo – w przypadku Kryptolab to wszystko ma charakter subskrypcyjny. Możemy np. opłacić miesięczny abonament na etapie rynku, gdy robimy zakupy i wrócić do niego dopiero, gdy zaczniemy zbliżać się do szczytu hossy. Nie da się jednoznacznie powiedzieć kiedy, ale autor kanału zwykle mówi na swoich filmach, kiedy kupować i kiedy sprzedawać. Jest to najlepszy moment na wykupienie subskrypcji. Łączny koszt to zatem 2000zł – nie musimy w tym wypadku płacić każdego miesiąca po 1000zł za mentoring, bo są miesiące, gdy na rynku po prostu nie działamy.

Dostęp do portfolio Kryptolab – Gdzie wykupić?

Podsumowując, wszelkie informacje dotyczące 4 poziomu wspierania kanału Kryptolab znajdziecie na YouTube pod tym linkiem: Kryptolab Mentoring. Jeżeli szukacie kursów kryptowalutowych, to jest to świetna alternatywa dla usług Phila Koniecznego. Nie dla każdego lepsza i nie każdemu pasująca, bowiem podejście obu Panów do inwestowania jest zupełnie różne. Sami oceńcie, które uważacie za lepsze!

Tak czy inaczej, są to dwie najlepsze opcje, jeżeli chodzi o kursy i mentoringi krypto w Polsce – warto się nimi zainteresować, choć najpewniej Phil Konieczny zamknął już listę mentoringową na ten rok. Jedyną słuszną opcją pozostaje Kryptolab. Życzymy pomyślnych inwestycji w kryptowaluty na 2024 i 2025 rok! Nie dajcie się naciągnąć na drogie kursy i mentoringi za grube tysiące złotych. Czasami dostęp do portfolio okaże się lepszym wyborem niż obietnice gruszek na wierzbie, a Ci, którzy obiecują mniej, chcą dla Was lepiej. Powyższy artykuł nie jest poradą inwestycyjną, a kryptowaluty to rynek wysokiego ryzyka – bądź tego świadom!

Pozdrawiamy,
Zespół Kryptolab.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.