KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

Jak kupić kryptowaluty na Binance?

Jak kupić kryptowaluty na Binance?

Jeszcze niedawno inwestowanie w Bitcoina czy w inne kryptowaluty stanowiło spore wyzwanie dla początkującego – dzisiaj cały proces jest bardzo intuicyjny i nie wymaga od użytkownika żadnych supermocy. Z poniższego poradnika dowiesz się, jak kupić Bitcoin, gdzie najlepiej kupować kryptowaluty i jak korzystać z najpopularniejszych metod płatności. Przejdź od razu do rejestracji na Binance – a więc na największej i najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut, bo z tego poradnika dowiesz się jak kupić kryptowaluty właśnie na Binance! W dalszej części artykułu znajdziesz odpowiedzi na pozostałe pytania, które mogą dręczyć początkującego w kryptowalutach.

>> ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ <<

Gdzie kupić Bitcoiny i kryptowaluty?

Jeżeli zastanawiasz się, jaką giełdę wybrać, to wybór jest jeden – Binance. Warto korzystać z największej i najbardziej renomowanej giełdy – o pewnej pozycji na rynku, cieszącej się największym zaufaniem i możliwie najbardziej bezpiecznej. Binance to giełda, której zaufały miliony użytkowników na świecie – kupowanie Bitcoina za jej pomocą jest szybkie, łatwe i intuicyjne. Zespół obsługi klienta jest dostępny 24/7, a w razie ataku hakerskiego możemy liczyć na rekompensatę finansową czy też zwrot utraconych środków. Ponadto Binance oferuje też inne formy zarabiania na kryptowalutach – w tym celu wystarczy zajrzeć do zakładki „Binance earn”. No dobrze, ale jak kupić kryptowaluty na Binance?

NASZ KANAŁ YOUTUBE O KRYPTOWALUTACH

Jak kupić Bitcoin lub krypto na Binance?

Przejdźmy do sedna! Jak się zabrać za kupowanie kryptowalut na Binance? Jeżeli jesteś doświadczonym handlowcem, to wystarczy, że otworzysz konto na Binance – cały proces jest bardzo przyjazny użytkownikom, wiec nie powinieneś mieć z tym żadnych problemów. Możesz także pobrać aplikację do handlu kryptowalutami Binance. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy, którzy czytają ten artykuł są doświadczonymi handlowcami. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem, to zachęcamy do przeczytania całości naszego artykułu.

1. Utwórz konto na giełdzie

Zakładanie konta na giełdzie Binance to nie fizyka kwantowa. Wystarczy, że zarejestrujesz się, podając swój adres e-mail czy numer telefonu komórkowego. Musisz także ustalić swoje hasło. Cały proces rejestracji na giełdzie nie odbiega znacząco od rejestracji na Facebooku czy Instagramie. Jeśli jesteś zwolennikiem mobilnych rozwiązań, to alternatywnie możesz pobrać aplikację do handlu Binance ze sklepu App Store czy Google Play. My jednak polecamy rozwiązanie „stacjonarne” – interfejs giełdowy jest zdecydowanie bardziej przejrzysty, jeśli korzystamy z niego za pomocą komputera.

>> ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ <<

2. Kup Bitcoiny

Chcesz kupić kryptowaluty na Binance? Jeżeli zastanawiasz się, jak kupić Bitcoin za pomocą gotówki na Binance, to masz do dyspozycji trzy podstawowe sposoby: możesz w tym celu połączyć swoją kartę debetową/kredytową, skorzystać ze swojego konta bankowego lub kupić kryptowaluty (np. Bitcoina) bezpośrednio od innych użytkowników (P2P). Postaramy się wyjaśnić te podstawowe rozwiązania tak, byś nie miał wątpliwości co do tego, które z nich odpowiada Ci najbardziej.

Kup Bitcoiny za pomocą karty debetowej, kredytowej lub przelewem bankowym

Kup Bitcoin za pomocą karty debetowej, kredytowej lub przelewem bankowym

Jak to zrobić?

Połączenie karty debetowej, kredytowej lub konta bankowego to zdecydowanie jeden z najłatwiejszych sposobów zakupu Bitcoina na Binance. Jest on dostępny niemalże dla wszystkich regionów i umożliwia zakup Bitcoina już za około 15 dolarów. Dlaczego około? Ponieważ ta kwota różni się nieznacznie w zależności od używanej waluty. Oczywiście możesz użyć polskiej karty płatniczej. Złotówki zostaną automatycznie przekonwertowane na dolary w momencie przelewu – nie ma z tym najmniejszego problemu. W zależności od wybranej waluty lokalnej, możesz także skorzystać z alternatywnych metod płatności oferowanych przez Binance.

Połączenie karty debetowej, karty kredytowej lub konta bankowego (dostępne w wielu regionach) to jeden z najłatwiejszych sposobów zakupu Bitcoin. Dzięki tej metodzie możesz kupić Bitcoiny za minimum około 15 USD. (Kwota ta różni się w zależności od używanej waluty).

Warto także wspomnieć, że w ostatnich miesiącach giełda wprowadziła możliwość wpłaty, a także „trzymania” walut fiducjarnych bezpośrednio na giełdzie. Możesz na przykład przelać wybraną walutę fiat na giełdę. W ten sposób dokonasz szybkiej inwestycji w najwłaściwszym i najkorzystniejszym dla siebie momencie (m.in. EUR, AUD, BRL, GBP czy TRY). No dobrze, ale jak kupić kryptowaluty na Binance?

Zarejestrowałem się na giełdzie Binance – co dalej? Jak kupić Bitcoiny i kryptowaluty?

Jak kupić kryptowaluty na Binance? Pomimo, że powyżej wyjaśniliśmy cały proces rejestracji na giełdzie, to wciąż napływają do nas zapytania. Postanowiliśmy, że przeprowadzimy Was „za rękę” przez cały proces kupna Bitcoina!

Po zalogowaniu się na konto giełdowe przejdźcie do zakładki „Wallet”, a następnie „Fiat and Spot” w prawym górnym rogu. Zostaniecie przekierowani do swojego giełdowego portfela. Waszym oczom powinna ukazać się lista walut i kryptowalut, które możecie w wygodny sposób przelać na giełdę Binance. Jeżeli jednak chcecie wybrać walutę całkowicie ręcznie, to kliknijcie w żółty (lub pomarańczowy) przycisk „Deposit” w prawym górnym rogu. Z tego miejsca możecie wybrać „Fiat” lub „Crypto” – w zależności od tego czy przelewacie kryptowalutę czy walutę fiducjarną.

Załóżmy jednak, że chcecie przelać Euro. Klikacie „Fiat” i wybieracie formę płatności np. Bank Transfer (SEPA) – po prawej stronie wpisujecie ilość przelewanej gotówki i klikacie „Continue”. Wyświetlą Wam się wszystkie dane niezbędne do dokonania przelewu. Alternatywną opcją jest kupno za pomocą karty płatniczej. Wtedy zamiast „Bank Transfer (SEPA), wybieracie „Bank Card (VISA/MC) i tutaj sprawa wygląda jeszcze prościej. Jeśli połączyliście swoją kartę płatniczą z kontem na Binance (w opcjach konta), to wystarczy, że klikniecie „Continue” i zatwierdzicie przelew. System automatycznie przekonwertuje Wasze złotówki czy inną walutę na EURO. Lub na inną walutę, z której chcecie korzystać na Binance np. do kupowania Bitcoina. Prawda, że proste?

Czym są Bitcoiny?

Bitcoin jest aktualnie najpopularniejszą i najchętniej kupowaną kryptowalutą na świecie. Został on wprowadzony na rynek w 2009 roku i od tego czasu odnotowuje coraz to większe wzrosty. W przeciwieństwie do waluty fiducjarnej, Bitcoin jest sprzedawany w ułamkach – nie musicie zatem kupować całego BTC. To właśnie Bitcoin zapoczątkował stworzenie tysięcy innych kryptowalut – są one nazywane „altcoinami”, czyli alternatywnymi dla BTC monetami.

Bitcoin jest oparty o technologię blockchain (tzw. łańcuch bloków), przez wielu nazywany jest wirtualnym złotem. Równie często wykorzystuje się go jako środek płatniczy – wirtualny pieniądz. Jako posiadacz Bitcoina masz możliwość grania na jego spadkach i wzrostach. Także trzymania go jako inwestycję długoterminową (tak, jak trzyma się akcje). Brzmi skomplikowanie, ale cały ten proces jest dużo prostszy i dużo bardziej intuicyjny niż w przypadku alternatywnych form inwestycji.

Jak kupić Bitcoin?

Czy trzeba kupić całego Bitcoina za dziesiątki tysięcy dolarow?

Nie! Gdyby tak było, to dostęp do BTC miałaby jedynie garstka inwestorów. Bitcoin jest atrakcyjną formą inwestycji, ponieważ bez problemu możemy regularnie inwestować w jego ułamek. Dzięki temu możliwy jest np. comiesięczny zakup takiej ilości BTC, na jaką jesteście w stanie sobie pozwolić. Niewielką część Bitcoina (minimum to równowartość 15$!) możecie kupić na Binance. Pamiętajcie, by nie inwestować więcej, niż jest się w stanie stracić.

>> ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ <<

Czy Bitcoiny to piramida finansowa?

Nie! Bitcoin to aktywo jak każde inne. Jego wartość jest zgodna z prawem podaży i popytu – cena kryptowaluty zależy od liczby użytkowników, którzy chcą z niej korzystać. To oni determinują jej wartość. Większość ludzi kupuje Bitcoiny jako formę spekulacji – zakładając, że ich wartość w przyszłości będzie wyższa niż obecnie. Jest to dość trudne do przewidzenia, warto prześledzić dane historyczne, które ewidentnie przemawiają za tym, że Bitcoin ma się dobrze. Z roku na rok jedynie umacnia swoją pozycję.

Czym są kryptowaluty?

Kryptowaluty to cyfrowe aktywa zaprojektowane jako środek wymiany. Oferują silną kryptografię do zabezpieczenia transakcji finansowych, kontrolowania, a także tworzenia dodatkowych jednostek i weryfikowania transferu aktywów. Kryptowaluty działają niezależnie od banku centralnego i wykorzystują zdecentralizowaną technologię znaną jako blockchain, aby zapewnić przejrzystość i niemożliwość zmiany transakcji. Bitcoin jest pierwszą i najbardziej znaną kryptowalutą. Istnieją teraz tysiące innych, z każdą z nich związane są unikalne cechy i zastosowania. Kryptowaluty zyskały popularność jako alternatywa dla tradycyjnych form pieniądza, ponieważ mają potencjał dla szybszych, bardziej bezpiecznych i bardziej prywatnych transakcji. Kryptowaluty są także znane z wahań wartości, przez co przyciągają uwagę regulatorów i tradycyjnych instytucji finansowych. Najsolidniejsze projekty kryptowalutowe i altcoiny z potencjałem kupisz na Binance!

Podsumowanie

Pamiętajcie także, że w przypadku, kiedy inwestujecie w Bitcoina długoterminowo, warto przelać swoje BTC do zewnętrznego portfela (np. jeśli chcecie go trzymać miesiącami lub latami). Mimo, że Binance posiada zaplecze finansowe i gwarantuje zwrot ewentualnie utraconych np. w wyniku ataku hakerskiego środków, to jednak przezorny zawsze ubezpieczony. Mam nadzieję, że teraz już wiesz jak kupić kryptowaluty na Binance! Życzymy Wam pomyślnych zakupów!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.