KryptoLab – Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem!

Kryptowaluty, Bitcoin i tanie altcoiny z potencjałem, które warto kupić! KryptoLab to blog o kryptowalutach numer jeden dla początkujących i nie tylko!

KryptoLab – Kontakt

Kontakt? Preferujemy współpracę na zasadzie publikacji wpisu na blogu KryptoLab lub filmu na naszym kanale o kryptowalutach. Możliwa jest długa forma (cały film) lub krótka wzmianka w jednym z materiałów. Możliwa jest także publikacja linku na blogu i inne niestandardowe formy współpracy, oczywiście pod warunkiem, że mamy do czynienia z transparentnym i wiarygodnym projektem; zawsze to weryfikujemy przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jeżeli nasze warunki są dla Ciebie do zaakceptowania, to napisz i podejmij współpracę z naszym kanałem o kryptowalutach i blogiem KryptoLab! Kryptowaluty, Bitcoin, finanse, altcoiny, sztuczna inteligencja – kanał YouTube i blog.

NASZ KANAŁ YOUTUBE O KRYPTOWALUTACH

Film na kanale KryptoLab: 300-600$

Krótka wzmianka w jednym z filmów o krypto: 200-300$

Artykuł na blogu KryptoLab: 200$

Link na stronie głównej bloga KryptoLab: 100$/miesiąc

(przy stałej współpracy możliwość negocjacji cen)

PŁATNOŚĆ Z GÓRY – REALIZACJA W CIĄGU 7 DNI

Propozycje współpracy/reklama/pytania:

Ebro18(małpa)gmail.com

Zapraszam również na:
Instagram: ebroofficial

Serdecznie zapraszam do kontaktu! Nasz kanał o kryptowalutach i blog KryptoLab to gwarancja słowności, terminowości i rzetelności, którą z pewnością docenisz, jeśli prowadzisz projekt związany z technologią blockchain, z finansami czy technologią przyszłości pokroju sztucznej inteligencji AI. Wszelkie propozycje współpracy mile widziane – również te niekonwencjonalne i niecodzienne. Jesteśmy otwarci na współprace partnerskie, biznesowe i wszelkie inne.

NASZ KANAŁ YOUTUBE O KRYPTOWALUTACH

Contact with KryptoLab (YouTube channel/blog about crypto)

We prefer cooperation based on publishing an article on the KryptoLab blog or a video on our crypto channel. Long form (full video) or a short mention (intro/outro) in one of the materials is possible. Publication of a link on the blog and other non-standard forms of cooperation are also possible. If our conditions are acceptable to you, write and cooperate with our cryptocurrency channel and the KryptoLab blog! Feel free to contact us if you want to reach Polish users with your project!

Full video on KryptoLab channel: $300-600

Short mention in one of our videos: $200-300

Article on the KryptoLab blog: $200

Link on the main page of the KryptoLab blog: $100/month

(with a permanent cooperation possibility of negotiating prices)

PAYMENT IN ADVANCE – IMPLEMENTATION WITHIN 7 DAYS

Proposals for cooperation/advertising/questions:

Ebro18(at)gmail.com

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.